Paris Hilton po kërkon vëmendje

Një prej vajzave më të pasura në botë, Paris Hilton kërkon me çdo kusht vëmendjen e mediave rozë, e kësaj radhe ajo ka zgjedhur tregimin mbi "humbjen" e qenit të saj, i cili sipas Paris ishte si anëtar i familjes...

ShowBiz

07/05/2015 11:30

Paris Hilton, vajza e cila shquhet për sharmin dhe elegancën, ka dhënë edhe një intervistë pasi i ka ngordhur qeni, duke u shprehur se ndihej e pikëlluar, e me këtë ka arritur edhe një herë të marrë vëmendjen e mediave.

Ajo në një intervistë për HELLO! rrëfen se nuk ka qarë kaq shumë që kur humbi gjyshen e saj. “Jam ndjerë sikur humba fëmijën tim”, ka thënë Hilton. Lajmi.net