Paraqitje spektakolare e Arsenalit, e mposht thellë West Hamin (VIDEO)

Arsenali ka shënuar fitore të thellë 1:5 në udhëtim te West Hami.

Sport

03/12/2016 20:20

‘Gunners’ me paraqitje spektakolare kanë mposhtur West Hamin në udhëtim, për t’u ngritur në vendin e dytë në tabelë.

Sanchez me tre gola, Ozil dhe Chamberlain me nga një, shënuan për fitoren e Arsenalit.

Golin e vetëm për West Hamin, e shënoi sulmuesi Andy Caroll.


Alexis Sánchez Goal HD – West Ham United 0-2… by nammakudla


by Video-Sport

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6.