Paraqitja e Jennifer Lopez me fustan të kuq nuk do koment

Jennifer Lopez tregoi figurën e saj fenomenale në fustan të kuq.

ShowBiz

31/10/2020 15:44

51-vjeçarja Jennifer Lopez u fotografua e shtrirë mbi një tavolinë, shkruan The Sun, transmeton lajmi.net.

Aktorja dhe këngëtarja, bëri një goditje të radhës e veshur me fustan të kuq, të hapur tek pjesa e kofshës dhe flokët kaçurrela i kishte lidhur.

JLo kishte mbathur çizme deri mbi gju, të kombinuara me fustanin, ndërsa imazhi ishte shkrepur për promovimin e koleksionit të ri të këpucëve “DSW”.

Ikona e Amerikës Latine, ndau edhe të tjera fotografi të realizuara për këtë markë në Instagram.

Kohë më parë, JLo publikoi videon e re muzikore në bashkëpunim me Malumën. Gjithashtu, ajo e shijoi karantinën në shtëpi.

Artistja e “On The Floor” tha: “Bekimi i karantinës për ne ishte të darkonim me fëmijët çdo natë, për muaj dhe muaj të tërë. /Lajmi.net/