Para lindjes, Gjira pranon dhuratë të veçantë për foshnjën

17:14 | 15 Mars 2019

Gjira Kajtazi po shijon periudhën e shtatzënisë.

Gjira Kajtazi është në muajt e fundit të shtatzënisë, ndërsa pritet që të bëhet me një djalë, shkruan lajmi.net.

Përmes rrjeteve sociale, këngëtarja ka bërë të ditur që sot pranoi një dhuratë të këndshme për foshnjën.

“Sdi a ka gjest ma te ëmbel se sa kur nana jote i punon fmis tënd nje xhemper … e hapa ne mengjes WhatsApp dhe me befasoj me ket Foto … per mu ma e vlershme Se Gucci & Prada 🙄😂❤️ thnx Mama – Te duaaaa”, ka shkruar ajo.

Kujtojmë që projekti i fundit muzikor nga Gjira është “AUA”, ndërsa pritet që pas një kohe të sjell këngë të reja. /Lajmi.net/