Paparacët fotografojnë modelen e njohur në këtë gjendje

Gigi Hadid dukej e dëshpëruar rrugëve të Nju Jorkut.

ShowBiz

28/04/2018 12:01

Ajo ishte vënë në shënjestër të protestuesve të enjten si një abuzuese e kafshëve, shkruan DailyMail, transmeton lajmi.net.

Modelja dukej e dëshpëruar derisa po shëtitej në qytetin e Nju Jorkut, ndërsa ishte veshur më sportive.

Modelja 23 vjeçare, bartte një çantë prej lëkure, kishte lidhur gjysmën e flokëve sipër, ndërsa kishte vënë një palë syze.

Derisa po u jepte nënshkrime fansave, Gigi ishte ndërprerë nga protestuesit me pankarta “Gigi vret” dhe “abuzuese e kafshëve”. /Lajmi.net/