Pamjet e kamerave zbulojnë nëse iu ofrua ndihmë mjekësore të moshuarit në Emergjencë – Lajmi.net
Pamjet e kamerave zbulojnë nëse iu ofrua ndihmë mjekësore të moshuarit në Emergjencë
Autori: Lajmi.net LajmeNacionale 15:00, 18 January 2019
Pacienti A.H. video e të cilët u publikua mbrëmë, ka marrë ndihmë mjekësore në Klinikën Emergjente.

Këtë e thënë sot drejtori i kësaj klinike Basri Lenjani në një konferencë për shtyp, e cila u vërtetua më pas edhe nga kamerat e sigurisë, transmeton lajmi.net.

Në këto pamje shihet se pacienti A.H. është vizituar disa herë nga infermierët, madje pas kontrollimit, sic shihet edhe në video, ka pasur një përqafim ndërmjet infermierit dhe pacientit.

Ai fillimisht e pyet diçka pastaj ia merr dokumentacionin dhe konsultohet me mjekët në repart. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO