Pamje të reja/ Luizi nuk heziton ia thotë këngës edhe në “dasmën” e tij

Shtëpia e “BigBrother VIP Albania” është shndërruar sonte në një sallë dasmash. E gjithë kjo pasi është kërkuar organizimi sa më i mirë i një dasme tradicionale. E padyshim se çifti që sonte kurorëzuan dashurinë e tyre janë Kiara dhe Luizi. Atmosfera e dasmës është mjaftë argëtuese, ndërsa është pikërisht “fenomeni” Luiz i cili nuk…

ShowBiz

01/02/2023 20:57

Shtëpia e “BigBrother VIP Albania” është shndërruar sonte në një sallë dasmash.

E gjithë kjo pasi është kërkuar organizimi sa më i mirë i një dasme tradicionale.

E padyshim se çifti që sonte kurorëzuan dashurinë e tyre janë Kiara dhe Luizi.

Atmosfera e dasmës është mjaftë argëtuese, ndërsa është pikërisht “fenomeni” Luiz i cili nuk hezitoi që të marrë mikronin e të këndojë në dasmën që i dedikohet atij dhe Kiarës, transmeton lajmi.net.

Bashkë me Altin Shirën, Luizi këndoni e vallëzonin.

I njëjti duket se nuk ka talent vetëm në këndim, por vallëzon mjaftë bukur.

Banorët paraprakisht kanë zgjedhur edhe rolet e tyre, e në rolin e vjehrrës ishte lënë aktorja Olta./Lajmi.net/