Pamje nga performanca ‘elektrizuese’ e Rita Orës në Dubai

Rita Ora ka publikuar një pjesë të peformancës së fundit në Dubai.

ShowBiz

15/10/2019 16:31

Rita Ora këto ditë po qëndron në Dubai, ku edhe këndoi para fansave të saj në atë vend, shkruan lajmi.net.

Së fundi, ajo ka postuar një video, në të cilën e ka shkëputur një pjesë nga performanca e saj në atë vend.

“Faleminderit shumë Dubai, munda të ju shoh të gjithëve teksa po vallëzoni e këndoni”, ka shkruar ndër të tjera ajo.

Kujtojmë se bashkë me Ritën në Dubai po qëndrojnë edhe motra e saj Elena dhe disa mikesha të saj. /Lajmi.net/

https://www.instagram.com/p/B3pEj19Dswt/