Pamje nga hedhja e bombave nga aeroplanët e Rusisë kundër ISIS-it (Video)

Pamje të reja vinë nga avionët luftarak rus të cilët po përdoren për sulme ndaj ISIS’it në Siri.

Bota

05/10/2015 23:24

Kjo video është xhiruar nga aeroplanët luftarak rus “Sukhoi” dhe shihet nga brenda aeroplanit se si hedhen bombat ndaj caqeve të ISIS-it./gazetaexpress

YouTube player
YouTube player