Pamje nga festa në bregdet, në ditëlindjen e bashkëshortit të Gjyste Vulajt

Gjyste Vulaj ka publikuar pamje nga festa.

ShowBiz

08/06/2020 15:00

Sokol Vulaj, bashkëshorti i këngëtares Gjyste Vulaj sot feston ditëlindjen, shkruan lajmi.net.

Nuk ka pasur se si të mungoj festa e befasia që më të dashurit i kanë organizuar atij. Pamje nga festa në bregdet ka ndarë në Instagram vetë këngëtarja.

“Gëzuar ditëlindjen Sokol”, shkruan në tortën e veçantë.

Ai dhe Gjystja ka vite që janë të martuar dhe së bashku kanë edhe fëmijë. Sokoli e mbështet këngëtaren në karrierën e saj dhe kjo shihet edhe në disa postime në llogarinë e tij në Instagram, pasi përveç privatisht edhe publikisht e tregon shpesh respektin dhe dashurinë për këngëtaren e cila ndër vite ka qenë e suksesshme në muzikë./Lajmi.net/