Pamje nga festa e ditëlindjes së Arbenitës

Para disa ditësh modelja shqiptare Arbenita Ismajli festoi ditëlindjeN.

ShowBiz

06/05/2022 15:30

E urimin më të veçantë modelja e mori nga bashkëshorti i saj, reperi Fero, shkruan lajmi.net.

“Urime ditëlindja bota ime, përgjithmonë”, ishte mbishkrimi i rep artistit.

Ndërsa sot modelja publikoi fotografi nga festa e ditëlindjes.

Arbenita shfaqej mjaft tërheqëse në krahët e bashkëshortit dhe vajzës. /Lajmi.net/