Pamje brenda dhomës së zhveshjes së Nurmagomedov, shikoni festimin e tij

16:34 | 12 Tetor 2018

Khabib Nurmagomedov – Connor McGregor është një nga ndeshjet më të diskutuara viteve të fundit.

Këtë takim e fitoi rusi, i cili ishte i pa mëshirshëm ndaj skocezit McGregor.

Ndeshja mes tyre zgjati edhe pas gongut të fundit, kur ekipi i Nurmagomedov sulmoi ekipin e McGregorit.

Situata eskaloi dhe ngjarja që ndodhi zuri kryefaqet e medieve botërore.

Por, interesant ishte edhe festimi i Khabib menjëhere pas kthimit në dhomat e zhveshjes. Rusi dukej më shumë se i lumtur për fitoren e tij. /Lajmi.net/

Shikoni pamjet: