Pamje, Angelina Jolie vrapon për në strehë pas alarmit të sulmit në Ukrainë

Aktorja e famshme Angelina Jolie ka vizituar këtë të shtunë Ukrainën, më konkretisht qytetin e Lvivit në një orë të qetë.

ShowBiz

01/05/2022 11:05

Por mesa duket gjërat janë përshkallëzuar më vonë pasi mediat kanë publikuar një video të Jolie duke vrapuar drejt një strehe kundër bombardimeve.

Në pamjet e publikuar aktorja shihet ndërsa vrapon bashkë me një grup njerëzish që e shoqërojnë teksa në sfond dëgjohen sirenat e qytetit.

Aktorja përshëndeti një nga qytetarët që po e filmonte dhe tha “jam në rregull”.