Pamja e tmerrshme e veturës së rrokullisur ku humbi jetën Gazmend Sinani – Lajmi.net
Pamja e tmerrshme e veturës së rrokullisur ku humbi jetën Gazmend Sinani
Autori: Lajmi.net BasketbollSport 11:27, 23 June 2018
Gazmend Sinani vdiq në një aksident në trafik.

Gazmend Sinani, përfaqësues i Kosovës në basketboll, ka vdekur mbrëmë pasi ishte i përfshirë në një aksident të rëndë që ndodhi në Gjakovë.

Lëndime kanë pësuar edhe disa persona tjerë. Basketbollisti dje po festonte ditëlindjen.

Për humbjen tij kanë shprehur ngushëllime Presidenti, Hashim Thaçi, Kryeministrti, Ramush Haradinaj e shumë fytyra të tjera publike.

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO