Të Infektuar: 1032

Të Shëruar: 789

Të Vdekur: 29

Pamela Anderson nuk pyet për vitet, zhvishet sërish

13:01 | 18 Shtator 2019

Foto: S. Granitz/WireImage

Pamela Anderson provokoi keq me paraqitjen e radhës.

Pamela Anderson i hoqi të gjitha edhe në fotografinë e fundit, të cilën e ndau me ndjekësit në Instagram, shkruan lajmi.net.

Modelja nuk mbante asgjë në trup vetëm një palë sandale, ndërsa pjesët intime i fshehu me anë të duarve.

Fotografia e saj pranoi komente dhe pëlqime të panumërta nga ndjekësit, të cilët i lë pa fjalë me fizikun. /Lajmi.net/