Pamela Anderson: Në ‘Playboy Mansion’ bëhej “seks i egër”

Seks simboli Pamela Anderson ka folur për kohën e Playboy.

ShowBiz

30/09/2015 17:12

Ish modelja dhe aktorja nga Baywatch ka hapur dosjet e së kaluarës dhe festat që organizoheshin në Playboy Mansion.

Anderson është shprehur që atë kohë kishte “seks të egër” si dhe i gjithë sistemi ishte duke shpërthyes në shtëpinë e famshme të Hugh Hefner, transmeton klankosova.

“Ishte një kohë kur kishte shumë seks. Ishte seks i egër, por ishte kohë e respektueshme. Kishte burra shumë elegantë, dhe gjithmonë doje që mashkulli më karizmatik të të vinte re”, ka thënë Pamela.

“Unë mund të them që nuk kam qenë asnjëherë me askënd nëse nuk kam qenë tmerrësisht e dashuruar. Por, unë dashurohem shumë lehtë”, është shprehur Anderson.