Paloma: Arjola “e dashuruar” në Kledin, e kam kap unë

22:49 | 12 Nentor 2021

Paloma është njëra nga konkurrentet e larguara me votat e publikut.

Tanimë ajo ka disa edicione që jep opinione e ulur në studion e Big Brother, shkruan lajmi.net.

Situata mes zgjedhjes së tij për Beatrix u disktua shumë, por Paloma ka treguar diçka krejt tjetër që as publiku nuk e di.

Ajo ka thënë se ka parë shikime të zjarrta nga Ariola për Kledin, por jo nga ana e Kledit.

Ajo po ashtu tha se edhe Ariola ka qenë në dijeni se Paloma e ka kap që ajo tërhiqet pas Kledit dhe pas hyrjes së tri vajzave të reja Arjola është mërzitur shume./Lajmi.net/