Palestra po i kryen punë, Arilena Ara shfaqet në formë perfektë

Arilena Ara ka publikuar disa imazhe në të cilat duket mjaft atraktive.

ShowBiz

07/06/2020 22:36

Arilena Ara dimë se është mjaft e përkushtuar edhe në aktivitetet sportive, dhe jo rrallë herë këngëtarja publikon foto nga palestra, shkruan lajmi.net.

Kësaj radhe ajo ka ndarë me ndjekësit disa imazhe në Instagram ku shfaqet me një veshje sportive dhe shohim atë në një formë jetësore.

Këngëtarja me prejardhje nga Shkodra ka qenë përfaqësueseje e Shqipërisë në Eurovision këtë edicion. /Lajmi.net/

https://www.instagram.com/p/CBI212nnooP/