Pal Lekaj e pret “Lugatin” në takim

Deputeti i AAK-së, Pal Lekaj, ka habitur me veprimin e tij gjatë ditës së sotme. Ai është takuar me personazhin kontravers të shout “Big Brother Vip Albania”, Gjon Karrica, shkruan lajmi.net. Këtë, të ditur e ka bërë vet deputeti Lekaj me anë të një postimi në Facebook. Postimi i plotë i Lekajt: Mëngjesin e filluam…

Lajme

08/02/2023 12:13

Deputeti i AAK-së, Pal Lekaj, ka habitur me veprimin e tij gjatë ditës së sotme.

Ai është takuar me personazhin kontravers të shout “Big Brother Vip Albania”, Gjon Karrica, shkruan lajmi.net.

Këtë, të ditur e ka bërë vet deputeti Lekaj me anë të një postimi në Facebook.

Postimi i plotë i Lekajt:

Mëngjesin e filluam me Gjon Karricën “Lugatin” i cili tregojë një jetë interesante të një personi të rritur në diasporë me vështirësi si shumë shqiptar që u larguan në vitet e 90 ta, një familjar i mirë, një artist me të ardhme dhe person shumë pozitivë.

Gjonit i uroj shëndet, sukesese e karrierë të ndritur. /Lajmi.net/