Pak para lindjes Ariana ndryshon pamjen, kështu duket

20:04 | 11 Shtator 2019

Ariana Fejzullahu ka bërë një ndryshim në pamje para lindjes.

Ermal Fejzullahu dhe bashkëshortja e tij Ariana shumë shpejtë do të bëhen prindër për herë të katërt, shkruan lajmi.net.

Ani pse i ka ditët e numëruara, Ariana ka shkuar në pushime me familjen e edhe po merret maksimalisht me veten.

Së fundmi ka vendosur të bëjë ndryshimin në pamje. Ariana ka vendosur t’i freskoj flokët duke i prerë./Lajmi.net/