Pak kanë mbetur nga dasma e Arbana Osmanit dhe Eduartit, kjo është data

Moderatorja e njohur shqiptare Arbana Osmani dhe partneri i saj, njëherit, regjisori i njohur, Eduart Grishaj, po përgadisin ceremoni të dasmës. Kjo ceremoni do të organizohet në Toskana të Italisë, shkruan lajmi.net. Burime për Vip Magazine, bëjnë të ditur se dasma do të mbahet në datën 17 qershor. Ceremonia do të bëjë bashkë familjarë, miq…

ShowBiz

30/05/2023 19:40

Moderatorja e njohur shqiptare Arbana Osmani dhe partneri i saj, njëherit, regjisori i njohur, Eduart Grishaj, po përgadisin ceremoni të dasmës.

Kjo ceremoni do të organizohet në Toskana të Italisë, shkruan lajmi.net.

Burime për Vip Magazine, bëjnë të ditur se dasma do të mbahet në datën 17 qershor.

Ceremonia do të bëjë bashkë familjarë, miq dhe bashkëpunëtorë të ngushtë të çiftit.

Aktualisht ata po merren me përgatitjet e fundit të ceremonisë dhe kjo është edhe arsyeja pse pjesën më të madhe të kohës çifti po e kalon në Itali./Lajmi.net/