Pak ditë pas ndarjes nga gruaja, Stine shkon me pushime në…

Këngëtari, Stine befasoi të gjithë me postimin e fundit.

ShowBiz

05/01/2019 19:39

Ai para pak ditëve publikoi një fotografi të gruas së tij, Graciela Pashaj në Instagram, ku tha se tashmë janë ndarë, shkruan lajmi.net.

Pa kaluar shumë kohë duket se ai ka nisur pushimet në ishujt Maldive e që nga atje ka sjell edhe imazhe. “Përshendetje nga ana tjetër e botës”, shkruan ai.

Duhet theksuar se nga kjo martesë Stine dhe Graciela kanë si fryt të dashurisë së tyre, vajzën e quajtur, Estia.

Nga ana tjetër, Stine para pak javësh ishte i ftuar në emisionin “Mirage”, që është prodhim i lajmi.net. i cili zbuloi detaje nga albumi i tij i ri që pritet të lansohet së shpejti. /Lajmi.net/

https://www.instagram.com/p/BsQGbzFAuTE/

YouTube player