‘Pajtesa’ zbulon planet rreth martesës

19:36 | 15 Mars 2019

Fiona Gllavica e njohur në serialin “Çka ka shpija” si ‘Pajtesa’ ka folur për planet rreth martesës.

Fiona Gllavica ishte e ftuar sonte (e premte) në një intervistë për emisionin “Mirage”, shkruan lajmi.net.

Aktorja ka folur për jetën private dhe atë profesionale, duke zbuluar edhe planet e ardhshme si aktore.

Po ashtu, kur foli për jetën private, ‘Pajtesa’ ka folur për martesën.

Ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm dhe mësoni se çfarë tha Fiona Gllavica. /Lajmi.net/