‘Pajtesa’ zbulon planet rreth martesës – Lajmi.net
‘Pajtesa’ zbulon planet rreth martesës
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 19:36, 15 March 2019
Fiona Gllavica e njohur në serialin "Çka ka shpija" si 'Pajtesa' ka folur për planet rreth martesës.

Fiona Gllavica ishte e ftuar sonte (e premte) në një intervistë për emisionin “Mirage”, shkruan lajmi.net.

Aktorja ka folur për jetën private dhe atë profesionale, duke zbuluar edhe planet e ardhshme si aktore.

Po ashtu, kur foli për jetën private, ‘Pajtesa’ ka folur për martesën.

Ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm dhe mësoni se çfarë tha Fiona Gllavica. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO