‘Pajtesa’ e ‘Çka ka shpija’ e veçantë në setin e ri fotografik – Lajmi.net
‘Pajtesa’ e ‘Çka ka shpija’ e veçantë në setin e ri fotografik
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 19:50, 14 March 2019
Fiona Gllavica për publikun u bë e njohur në serialin vendor "Çka ka shpija".

Në serialin e lartëpërmendur ajo pëlqehet mjaft shumë për rolin që ka atë të ‘Pajtesës’, shkruan lajmi.net.

Edhe pse në serial duket tejet ndryshe, Fiona në jetën e përditshme shfaqet mjaft elegante madje në këtë set të ri ajo ka mahnitur të gjithë.

Aktorja Gllavica, ka realizuar setin e ri fotografik ku vjen me një fustan të gjatë ngjyrë blu të lehtë, pamja e së cilës ju lë ‘pa fjalë’.

Ndryshe, Fiona po vazhdon të jetë e ndjekur dhe mëse e pëlqyer në rrjetet më të frekuentuara sociale. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO