‘Pajtesa’ e ‘Çka ka shpija’ e veçantë në setin e ri fotografik

19:50 | 14 Mars 2019

Fiona Gllavica për publikun u bë e njohur në serialin vendor “Çka ka shpija”.

Në serialin e lartëpërmendur ajo pëlqehet mjaft shumë për rolin që ka atë të ‘Pajtesës’, shkruan lajmi.net.

Edhe pse në serial duket tejet ndryshe, Fiona në jetën e përditshme shfaqet mjaft elegante madje në këtë set të ri ajo ka mahnitur të gjithë.

Aktorja Gllavica, ka realizuar setin e ri fotografik ku vjen me një fustan të gjatë ngjyrë blu të lehtë, pamja e së cilës ju lë ‘pa fjalë’.

Ndryshe, Fiona po vazhdon të jetë e ndjekur dhe mëse e pëlqyer në rrjetet më të frekuentuara sociale. /Lajmi.net/