Pajaziti: U bëmë gazi i botës

Deputeti i Partisë Demokratike të Kosovës, Zenun Pajaziti, ka thënë se opozita duhet të kthehet në Parlamentin e Kosovës.

Lajme

27/10/2015 19:21

Ai në Info Magazine të Klan Kosovës deklaroi se debati duhet të vazhdojë dhe të zhbllokohet Kuvendi.

“Shpresoj që Kuvendi të zhbllokohet, të ketë debat dhe opozita ta lejojë këtë”.

“Opozita duhet të reflektojë të vijnë në Kuvend, por jo me gurë dhe gaz lotsjellës sepse kështu u bëmë gaz i botës”, tha Pajaziti.