Pacolli sulmuesve të gruas rome: A keni nënë apo motër ?

A keni nënë apo motër?

Lajme

31/05/2019 16:04

Zëvendëskryeministri i Kosovës, Behgjet Pacolli, ka reaguar ndaj sulmit të gruas rome që ndodhi sot në qytetin e Ferizajit.

Në reagimin e numrit dy të Qeverisë thuhet se ai është i shokuar nga pamjet e sulmit, dhe me këtë rast i’u drejtua atyre që e kryen sulmin: A keni nënë apo motër?