Të Infektuar: 10419

Të Shëruar: 6058

Të Vdekur: 341

Pa asnjë dyshim, ky është djaloshi më i ‘çmendur’ që keni parë

0:18 | 1 Gusht 2016

Nuk mund të themi nëse është guxim ose çmenduri, por ajo çfarë ka bërë ky djalosh të lë pa frymë.

Djaloshi është ngjitur në një ndërtesë të lartë, në qoshin e së cilës është mbajtur me duar duke lëshuar trupin e tij poshtë, shkruan lajmi.net

Në një moment ai mbahet vetëm me njërën dorë dhe kjo me të vërtetë është e frikshme dhe rrënqethëse.

 

Don’t try any of this on your own time. (via @gutismooth)

A video posted by Sports Videos (@houseofhighlights) on