Ozil na përshëndet me një fotografi fantastike me Granit Xhakën (FOTO)

Skuadra e Arsenalit ka mbërritur në Kinë për turin përgatitor.

Sport

17/07/2017 16:51

Mesut Ozil ka postuar një fotografi në Facebook nga Kina, me Granit Xhakën dhe lojtarin e ardhur te Arsenal nga Schalke, Sead Kolasinac.

“Mirëmëngjesi Evropë, mirëmbrëma Shangahi”, ka shkruar Ozil.

Ai tutje shton se ka dalë për darkë me Xhakën dhe Kolasinac./Lajmi.net/