Ozil ia bën ‘bajat’ Mustafit (VIDEO)

Shkodran Mustafi, Danny Welbeck dhe Rob Holding tentuan të realizojnë një sfidë me duar por Mesut Ozil e bëri me këmbë. Shikojeni..

Sport

07/12/2016 15:47

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6.