Osmani paralajmëron borë për këto ditë

Një fotografi që e ka publikuar në Instagram është shumë e veçantë.

ShowBiz

08/11/2017 14:00

Në këtë foto, Osman Azemi shihet bashkë me Vedatin e Mensurin dhe nga fotoja, shihet se treshja kanë pozuar në borë, shkruan lajmi.net

E më i veçantë është edhe shkrimi i lënë fotos.

Osmani është ‘bërë’ ‘meteorolog’ dhe për këto ditë ka parashikuar reshje bore. E duke qenë se moti ka nisur të ftohet, mbase do të bjerë borë në këtë javë!/Lajmi.net/

screenshot_1