Osmani merr pjesë në “ndejën” e Scholzit në New York, takohet me “partnerë e aleatë të çmuar”

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani ka publikuar fotografi nga takimet në pritjen e organizuar nga kancelari gjerman, Olaf Scholz në New York. Osmani shkroi se atje ishte me partnerëve dhe “aleatëve të çmuar të Kosovës”. “Mbrëmë, në pritjen e organizuar nga Kancelari Scholz, në mesin e partnerëve të shumtë e aleatëve të çmuar të Kosovës”,…

Lajme

19/09/2023 18:18

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani ka publikuar fotografi nga takimet në pritjen e organizuar nga kancelari gjerman, Olaf Scholz në New York.

Osmani shkroi se atje ishte me partnerëve dhe “aleatëve të çmuar të Kosovës”.

“Mbrëmë, në pritjen e organizuar nga Kancelari Scholz, në mesin e partnerëve të shumtë e aleatëve të çmuar të Kosovës”, shkroi ajo.