Oriola Marashi para dhe pas rregullimit të fotografive me fotoshop

16:33 | 11 Shtator 2019

Foto: Instagram

Fotot e Oriola Marashit gjithmonë komentohen në media e publik.

Oriola Marashi është një ndër modelet më të komentuara të momentit, shkruan lajmi.net.

Me fotot që i publikon në rrjete sociale merr gjithmonë vëmendjen e mediave e publikut, e gjithë kjo për faktin se shfaqet tejet joshëse.

E së fundmi ka pozuar me një fustan të kreatores Lena Berisha e cila më pas e ka bërë një postim në Instastory.

Aty vihet dallimi se si duket një foto e Oriolës para dhe pas rregullimit me fotoshop./Lajmi.net/