Oriola Marashi ‘ndez’ rrjetin me imazhet bardh e zi nga seti i ri fotografik

23:40 | 14 Shtator 2021

Oriola Marashi ka mahnitur me paraqitjen në fotosesionin e ri.

Modelja e njohur shqiptare, Oriola Marashi tash e disa vite njihet si ndër femrat më të bukura shqiptare, shkruan lajmi.net.

Ajo shpesh herë udhëton në vende të ndryshme për shkak të punës si modele ku edhe realizon sete fotografike të ndryshme, derisa është edhe aktive në rrjete sociale ku bën publikimin e imazheve atraktive.

Bukuroshja së fundmi mori vëmendjen me imazhin e publikuar ku shihej e veshjen e paktë teksa vinte në pah linjat e bujshme trupore.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Oriola Marashi (@oriolamarashi)

Oriola erdhi e veshur me reçipeta dantelle dhe fund të shkurtër, i cili i vinte në pah këmbët e gjata asaj.

“Ndihem e bekuar dhe e bukur”, shkroi modelja teksa pranoi qindra pëlqime dhe komente duke u komplimentuar për paraqitjen seksi./Lajmi.net/