Oriola Marashi me foto të reja nga sfilata: Gjithmonë kam ëndërruar dhe punuar për këtë

19:38 | 19 Qershor 2019

Oriola Marashi ka publikuar disa foto të reja nga sfilata e fundit.

Modelja e njohur shqiptare po prek suksesin edhe jashtë vendit, shkruan lajmi.net.

Bëhet fjalë për Oriola Marashin e cila së fudnmi ka sfiluar në pasarela për brendin e njohur “Guess” dhe tani i ka ndarë me ndjekësit disa foto të reja nga ajo paraqitje.

Oriola ka treguar se ndihet e lumtur dhe se ka ëndërruar e punuar gjithmonë të arrijë këtu./Lajmi.net/