Oriola Marashi joshëse në Instagram: Prisni derisa t’i marrë paratë e mia 

21:18 | 13 Gusht 2019

Oriola Marashi ka treguar gjoksin.

Modelja shqiptare, Oriola Marashi, e ka publikuar një foto në llogarinë e saj në Instagram dhe në të duket mjaft seksi, shkruan lajmi.net.

View this post on Instagram

Wait until I get my money right .

A post shared by Oriola Marashi (@oriolamarashi) on

Ajo, është veshur me bikini që i tregojnë linjat trupore e vëmendjen e ka marrë edhe me përshkrimin e fotografisë.

“Prisni derisa t’i marrë paratë e mia”, ka shkruar modelja e cila është ndër më të komentuarat në botën e mediave rozë./Lajmi.net/