Oriola Marashi e ka kopjuar veshjen në të cilën tregon çdo detaj të trupit?

Ato janë të dyja ndër vajzat më seksi dhe të komentuara në showbizz-in shqiptar dhe të dyja dinë se si të mbajnë pas vetes vëmendjen e të gjithëve.

ShowBiz

03/12/2018 17:52

Duket se së fundmi Oriola Marashi ka kopjuar hapur Rashel Kolanecin me veshjen e saj.

Në Instastories, Oriola ka postuar disa prej fotove nga ditëlidnja e motrësd së saj, ku duket me një jumpsuit nude.

Por sapo e pamë këtë veshje menjëherë na u kujtua Rashel Kolaneci e cila e ka veshur e para këtë veshje në Xing me Ermalin dhe u komentua mjaft, pasi të gjithë menduan se copa në ngjyrë mishi ishte transparente.

Të dyja vajzat duken mjaft sensualedhe seksi me këtë veshje dhe e kemi me të vërtetë të vështirë të themi se kujt i rri më mirë.