Oriola Marashi dhe Eros Grezda drejt fejesës?

Lidhja e dyshes sa shkon e bëhet më e fortë.

ShowBiz

08/06/2020 10:33

Modelja Oriola Marashi dhe futbollisti Eris Grezda janë në prag të fejesës.

Panorama shkruan se dyshja e njohur janë gati të shkëmbejnë unazat dhe se tashmë kanë njohur familjet e njëri-tjetrit.

Gjithashtu, të njëjtat burime shkruajnë se ajo që mban Oriolën në Kroaci, ku jeton familja e Grezdës, është pikërisht fejesa dhe hapi i madhe që pritet që të hedhë tashmë çifti.

Dyshja kanë prej muajsh të lidhur. Romanca e tyre u zbulua gjatë karantinës, ku dy të njohurit publikonin foto nga e njëjta shtëpi dhe kështu u kuptua që izolimin po e kalonin bashkë.

Më herët, në një intervistë për “wake up”, Grezda zbuloi se është në një lidhje me Oriola Marashin dhe se është mjaft i lumtur me këtë gjë.