Orinda po bëhet nuse, organizon mbrëmjen e beqarisë (Foto)

Këngëtarja Orinda Huta në fund të këtij muaji do t'i japë fund beqarisë, duke kurorëzuar dashurinë me Turjan Hyskën.

ShowBiz

16/07/2017 15:58

Miket dhe familjaret e saj më të afërta i kanë organizuar Orindës mbrëmjen e beqarisë, shkruan lajmi.net.

Për këtë festë ishte menduar që çdo gjë të ishte e organizuar në përpikmëri, e këtë gjë e tregojnë edhe imazhet që Orinda dhe shoqet e saj i kanë shpërndarë në rrjete sociale.

Orinda dukej për mrekulli në festën e saj të beqarisë, kurse martesa do të bëhet më 27 korrik. /Lajmi.net/