Operohet ylli i madh, mungon në ndeshjen Real Madrid-Bayern Munchen? – Lajmi.net
Operohet ylli i madh, mungon në ndeshjen Real Madrid-Bayern Munchen?
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSport 12:22, 16 April 2018
“Artruo Vidal ka një dëmtim në gju. Ai do të duhet t’i nënshtrohet një operacioni të vogël", deklaroi Heynckes.

Arturo Vidal do t’i nënshtrohet një operacioni para ndeshjes me Real Madridin.

Lajmin për operimin e kilianit e ka konfirmaur trajneri Jupp Heynckes, përcjellë “Lajmi.net”.

“Artruo Vidal ka një dëmtim në gju. Ai do të duhet t’i nënshtrohet një operacioni të vogël”, deklaroi Heynckes.

“Arturo është një luftëtar, besoj se do të shërohet mirë”, shtoi ai. /Lajmi.net/

Image result for vidal

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO