Operohet Çun Lajçi, tregon se çka i tha doktori pasi doli nga salla

Aktori i njohur, Çun Lajçi së fundmi ka njoftuar se ka probleme shëndetësore. Shkaku i këtyre problemeve ai është shtrirë në QKUK ku dhe është bërë operacion, shkruan lajmi.net Këtë e ka bërë të ditur ai përmes një postimi të gjatë në rrjetin social Facebook. “E dini çka m’tha doktori, kur dola nga salla e operacionit?…

ShowBiz

09/08/2022 13:43

Aktori i njohur, Çun Lajçi së fundmi ka njoftuar se ka probleme shëndetësore.

Shkaku i këtyre problemeve ai është shtrirë në QKUK ku dhe është bërë operacion, shkruan lajmi.net

Këtë e ka bërë të ditur ai përmes një postimi të gjatë në rrjetin social Facebook.

“E dini çka m’tha doktori, kur dola nga salla e operacionit? Paske m’ua shkrumua jetën politikanëve me këta damar zemre!”- shtoi tutje ai.

Rikujtojmë se artisti njihet për rolet e tij në filma e seriale të shumta. /Lajmi.net/