“Operacion i gjerë” – shikoni si pastrohet bora në Kanada – Lajmi.net
“Operacion i gjerë” – shikoni si pastrohet bora në Kanada
Autori: Lajmi.net BotaLajme 11:34, 11 January 2019
Një video që po qarkullon në internet tregon pastrimin e borës në Kanada.

Një staf i tërë me pajisje të shumta kujdeset që rruga të pastrohet nga bora.

Në kohën kur rrugët janë të bllokuara nga bora, një video e tillë mund të na shërbejë si mësim se si veprohet në vendet tjera.

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO