Oops… Rita pa reçipeta!

Ajo ka fituar edhe më shumë vëmendje pas konfirmimit se do të jetë pjesë e panelit të X – Factor UK, sezonin e radhës.

ShowBiz

23/06/2015 16:37

Dhe,Rita Ora po e shijon më së miri këtë lajm.

24- vjeçarja është fotografuar një ditë më parë rrugëve të New York-ut, teksa kishte zgjedhur të vishte një këmishë të bardhë,ku dukej qartë se ishte pa reçipeta.

Këngëtarja gjithashtu ka ekspozuar edhe këmbët e holla,duke veshur një fund të shkurtër dhe këpucë të larta.

340

428

169