Olti Curri tallet me Klaudia Pepën

8:57 | 6 Dhjetor 2018

Klaudia Pepa dhe Bora Zemani janë dy prezantueset e ‘’Këngës Magjike’’.

Prezantueset e edicionit të sivjetmë të ‘’Këngës Magjike’’ përkrah Ardit Gjebresë janë Klaudia Pepa dhe Bora Zemani, shkruan lajmi.net.

Mbrëmë në natën e parë gjysmëfinale të dyja janë veshur provokative, kështu duke rrëmbyer vëmendjen e ndjekësve.

Mirëpo një nga paraqitjet e Klaudias mbrëmë nuk i ka ikur Olti Currit i cili është tallur me të./Lajmi.net/