Olta telefonohet nga burri, i ankohet atij për Luizin

Olta vazhdon “dramat” e saj brenda shtëpisë së “Big Brother VIP Albania”. Ditën e sotme, janë zhvilluar bisedat mes tyre dhe familjarëve pas premtimit që produksioni ua dha, shkruan lajmi.net. Olta ka habitur pasi edhe gjatë telefonatës së saj me burrin, nuk e harroi Luizin. Aktorja u ankua se Luizi po i bën presion që…

ShowBiz

30/03/2023 14:43

Olta vazhdon “dramat” e saj brenda shtëpisë së “Big Brother VIP Albania”.

Ditën e sotme, janë zhvilluar bisedat mes tyre dhe familjarëve pas premtimit që produksioni ua dha, shkruan lajmi.net.

Olta ka habitur pasi edhe gjatë telefonatës së saj me burrin, nuk e harroi Luizin.

Aktorja u ankua se Luizi po i bën presion që të dal dhe që sipas tij ajo nuk do e prek finalen.

Kjo ka bërë që burri i saj të reagojë, teksa i tha se Luizi nuk është produksioni.

“Çfarë pune ke ti me Luzin, ai nuk është produksioni. Ti mos u merr më të dhe vazhdo lojën tënde. Merre vetëm me fansa dhe jo më të”, ka thënë ai.

Ndryshe, pas daljes së Kiarës, Luizi e ka injoruar Oltën, teksa kjo nuk po i pëlqen aktorës./Lajmi.net/

@tiktok_domi3

#luizejlli #kjaratito #meluiz #meluizinmeluanin🦁🦁🦁🦁🦁

♬ suono originale – do__mi