Olta: Nuk kthehem edhe nëse kam biletë kthimi

Kiara dhe Olta, janë në nominim kokë më kokë me njëra-tjetrën. Njëra nga dy banoret largohet nesër (të shtunën), shkruan lajmi.net. Ani pse pothuajse në të gjitha sondazhet Olta kryeson për të u larguar, Kiara është më e rrezikuara. Ditën e sotme Olta ka folur ma banorët lidhur me eliminimin. Ajo shprehu se nëse eliminohet…

ShowBiz

24/03/2023 13:30

Kiara dhe Olta, janë në nominim kokë më kokë me njëra-tjetrën.

Njëra nga dy banoret largohet nesër (të shtunën), shkruan lajmi.net.

Ani pse pothuajse në të gjitha sondazhet Olta kryeson për të u larguar, Kiara është më e rrezikuara.

Ditën e sotme Olta ka folur ma banorët lidhur me eliminimin.

Ajo shprehu se nëse eliminohet edhe po të ketë biletë kthimi nuk kthehet./Lajmi.net/