Olta-Kiarës: Luizi dëshiron fëmijë sapo të dilni ndërsa ti ke karrierën para, çfarë do të bësh?

Olta dhe Kiara janë në nominim kokë më kokë, njëra largohet nesër (të shtunën). Situata ka ngjallur diskutime mes vajzave, shkruan lajmi.net. Ishte Olta ajo që e ka “ngacmuar” Kiarën për lidhjen e saj me Luizin teksa edhe e pyeti se si po planifikonte të bënte fëmijë. Olta e vuri Kiarën përpara një zgjedhjeje nëse do…

ShowBiz

24/03/2023 12:31

Olta dhe Kiara janë në nominim kokë më kokë, njëra largohet nesër (të shtunën).

Situata ka ngjallur diskutime mes vajzave, shkruan lajmi.net.

Ishte Olta ajo që e ka “ngacmuar” Kiarën për lidhjen e saj me Luizin teksa edhe e pyeti se si po planifikonte të bënte fëmijë.

Olta e vuri Kiarën përpara një zgjedhjeje nëse do të zgjidhte të bënte fëmijë apo të ndërtonte një karrierë.

“Luizi sa të dali do fëmijë, ti sa të dalësh do të kesh një super karrierë dhe çfarë do të bësh, se puna që ke ti nuk ta lejon të ngelesh menjëherë shtatzënë, se je në televizion, je në prezantim prandaj po të pyes si do ia bësh”, tha Olta.

Moderatorja tha se për këto gjëra do të vendosin pasi të dalin nga shtëpia e famshme kur të shohin se me çfarë projektesh do të merren.

“Prit ta marr vesh se çfarë projekte kam, si ia bëjnë këto tjerat që kanë edhe karrierë edhe fëmijë, kur të dalë e vendosi, mund të dalë në ekran edhe shtatzënë”, u shpreh Kiara./Lajmi.net/

@kiaraluiz_

#kiaratito #luizejlli 👶

♬ original sound – LUKI🤍🥺