Olsi hap zarfin, kjo është shuma e parave që la në dasmën e mikut të tij Elgitit

Olsi Bylyku një ndër shokët e ngushtë të Elgit Dodës. Mbrëmjen e djeshme Elgit Doda e kurorzoi dashurinë e tij me Klean në një dasëm. Dhe normalisht Olsi nuk mungoi në dasmën e tij me Klean. Mirëpo ajo që bie në sy është shumë e parave që Olsi ia dhuroi Elgitit dhe Kleas. Aktori ka…

ShowBiz

05/06/2023 16:38

Olsi Bylyku një ndër shokët e ngushtë të Elgit Dodës.

Mbrëmjen e djeshme Elgit Doda e kurorzoi dashurinë e tij me Klean në një dasëm. Dhe normalisht Olsi nuk mungoi në dasmën e tij me Klean.

Mirëpo ajo që bie në sy është shumë e parave që Olsi ia dhuroi Elgitit dhe Kleas.

Aktori ka publikuar një video epike në Instastory ku tregon sa lekë i ka lënë në dasmë. Ai fut në zarf 500 lekë të reja./Lajmi.net/

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Xing.al (@xing.al)