‘Oh God’ nga Era Istrefi dhe Koshens publikohet nesër

15:58 | 26 Korrik 2018

Pas suksesit të këngës solo ‘Prisoner’, Era Istrefi para pak ditësh zbuloi bashkëpunimin me artistin xhamajkien, Koshens.

Tani në llogarinë e saj në Instagram ajo e ka publikuar një video të shkurtër nga klipi i cili do të publikohet nesër, shkruan lajmi.net

Era nuk e ka ndërmend të ndalet me sukseset ndërkombëtare andaj pas këngës ‘Bon bon’ dhe asaj të botërorit ‘Live it up’ po vazhdon të jetë emri më i komentuar në mediat e huaja./Lajmi.net/

Tomorrow!!!?⚡️⚡️⚡️@konshens

A post shared by Era (@eraistrefi) on