Odegaard shkëlqeu ndaj Suedisë (Video)

Superylli i Real Madridit, Martin Odegaard ka treguar një performancë të shkëlqyer në ndeshjen e Norvegjisë ndaj Suedisë.

Sport

09/06/2015 17:13

Martin Odegaard ishte në aksion gjatë mbrëmjes së kaluar, teksa Norvegjia barazoi me rezultat 0-0 ndaj Suedisë.

Plotë 26 mijë tifozë ishin të pranishëm në Ullevaal Stadion në Oslo për të shikuar këtë takim.

Dhe, 16 vjeçari Martin Odegaard dhuroi një spektakël mjaft të mirë, pasi zhvilloi një ndeshje të shkëlqyer.

YouTube player