“O moj e mira e xhanit”, Monika Kryemadhi ndezë atmosferën me kërcimin e saj

“O moj e mira e xhanit”, është njëra ndër këngët më virale në ‘TikTok’. Këtij trendi i është bashkangjitur edhe deputetja e Partisë së Lirisë, Monika Kryemadhi, shkruan lajmi.net. Ajo ka publikuar një video ku ka ndarë momentet e kësaj të diele me të rinjtë e Lëvizjes Rinore për Integrim. Deputetja ka guxuar madje të kërcejë…

ShowBiz

05/12/2022 16:43

“O moj e mira e xhanit”, është njëra ndër këngët më virale në ‘TikTok’.

Këtij trendi i është bashkangjitur edhe deputetja e Partisë së Lirisë, Monika Kryemadhi, shkruan lajmi.net.

Ajo ka publikuar një video ku ka ndarë momentet e kësaj të diele me të rinjtë e Lëvizjes Rinore për Integrim.

Deputetja ka guxuar madje të kërcejë e të këndojë nën ritmet e këngës së Romeo Veshajt dhe Ermal Fejzullahur “Më e mira”./Lajmi.net/

@monika.kryemadhi Super LRI-ja 🔥❤️ #fyp #meemira #trend #monikakryemadhi #lights #tiktok #pl #partiaelirise #terinjte #lri ♬ original sound – Monika Kryemadhi